Obchodní podmínky

Objednání a nákup zboží - uzavření kupní smlouvy
Objednání probíhá pomocí odeslání objednávkového formuláře v sekci Pokladna. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zobrazí informace o jejím zařazení do objednávkového systému. Současně je kopie této informace odeslána na e-mailovou adresu uvedenou zákazníkem při vyplňování objednávkového formuláře či registraci. Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky zákazníkem a přijetím objednávky prodávajícím. Uzavřením kupní smlouvy zákazník potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními a reklamačními podmínkami, a že s nimi souhlasí. Prodávající má právo zrušit objednávku nebo její část, na základě dohody se zákazníkem v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží.


Způsob a ceny dopravy


OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ /PO DOMLUVĚ/ na adrese:
AL-KO servis Petr Tícha
Topolová 24
Nový Dvůr - Písek
397 01
- najít na mapě


ZASLÁNÍ ZBOŽÍ NA DOBÍRKU
Zboží je expedováno podle momentální skladové dostupnosti, která je uvedena u každého artiklu.
Skladová dostupnost je orientační předpokládaná doba, kterou posléze upřesní náš obchodník při potvrzení objednávky.

Zboží je expedováno Českou poštou nebo nasmlouvanými přepravci. Cena poštovného a balného je započítána do konečné ceny objednávky.

Česká pošta
Zboží Vám Česká pošta doručí následující pracovní den po vyexpedování zboží.
Maximální hmotnost zásilky u České pošty je 30 kg.
Informace o dodání balíku je možné získat prostřednictvím online služby – Sledování zásilek na stránkách České pošty nebo na bezplatné telefonní lince 800 177 889, uvedené informace jsou dostupné následující den po podání zásilky.


Zásilkový dopravce
Přeprava zásilek smluvním dopravcem se řídí podmínkami a aktuálním ceníkem dopravce. Maximální hmotnost zásilek u smluvních přepravců je 50 kg.

Pokud zásilka jeví viditelné známky poškození (např. roztržený obal apod.), zásilku nepřebírejte. Součástí každého balíku je daňový doklad.

Při objednávce do 5000 Kč zaplatí zákazník za dopravu paušální poplatek 149 Kč.
Při objednávce nad 5000 Kč je doprava ZDARMA.

Přeprava nadrozměrných zásilek (traktorů a pod.) se řeší vždy individuálně dle dohody se zákazníkem.


Doručení zásilky službou DPD Private

DPD doručuje zásilky do druhého pracovního dne od převzetí k přepravě.

Den předem dostanete SMS/e-mail s informací o doručení zásilky. Pokud chcete změnit den doručení, stačí odpovědět na SMS/e-mail.

V den doručení dostanete SMS/e-mail s 3hodinovým upřesněním času doručení.

V Praze, Brně a Ostravě můžete využít večerní doručení od 17 do 20 hodin.

V
 případě, že vás kurýr nezastihne, zanechá oznámení a zásilku vám doručí následující pracovní den.

Adresu nebo termín doručení můžete změnit přes www.chcisvujbalik.cz.

Dobírku můžete zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Zásilku sledujte na www.dpd.cz.

Pro více informací navštivte www.dpd.cz/dorucujemeradost.Reklamace a záruky
Záruky na zboží prodávané prostřednictvím našeho obchodu se řídí platnou legislativou. Uznání reklamace je podmíněno průkazností nákupu reklamovaného zboží v našem obchodě, tedy daňovým dokladem.

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu
Každý zákazník má právo na vrácení zakoupeného zboží bez udání důvodu do 14 dní od data převzetí zboží.  V takovém případě zákazník kontaktuje prodávajícího písemně /na níže uvedené adrese provozovatele nebo na e-mailové adrese info@sekacky-zahradni-technika.cz a uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Zboží je nutné odeslat na adresu provozovatele pro příjem a výdej zboží tj. Topolová 24, Nový Dvůr - Písek, a to nejpozději 14 den od data převzetí zboží. Zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené a musí být v původním nepoškozeném obalu. Poté bude zákazníkovi vrácena částka odpovídající kupní ceně zaplacené za zboží na jím uvedený bankovní účet./

Ochrana osobních údajů
S informacemi o zákaznících je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Zákazník uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků provozovatel nepředává žádné další osobě, s výjimkou externích dopravců, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.

______________________________________________________

Provozovatel e-shopu SEKAČKY - ZAHRADNÍ - TECHNIKA
Mgr. Tomáš Teska
Nádražní 130
398 04 Čimelice

IČ: 721 58 557
DIČ: CZ 7706181604

Bankovní spojení: 2808286389/0800
Česká spořitelna, pobočka Písek, Alšovo náměstí 178

IBAN CZ66 0800 0000 0028 0828 6389
BIC GIBACZPX

Způsoby platby
Zákazník může využít tři způsoby platby: vhotovosti při osobní odběru zboží v místě provozovny, platba předem na bankovní účet provozovatele 2808286389/0800 nebo platba dobírkou při převzetí doručeného zboží. Uploader

Copyright © 2017 AL-KO SERVIS, Topolová 24, Nový Dvůr - Písek, eMail: info@sekacky-zahradni-technika.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART - tvorba internetových obchodů a pronájem e-shopů
_______________________________________________________
ZPĚTNÉ ODKAZY  /  PARTNERSKÉ WEBY  /  PARTNERSKÉ ČLÁNKY
moderní desing - umění - obrazy - bytové doplňky - designový nábytek / chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez : filmové studio Praha : : originální dárky - přírodní kosmetika : půjčovna obytných vozů - obytné vozy na pronájem , ale zahradní sekačky a traktory, : zahradní nářadí : dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje

PRODEJ A SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY V JIŽNÍCH ČECHÁCH PRO PÍSEK, STRAKONICE, TÁBOR, ČESKÉ BUDĚJOVICE - AKCE, SLEVY A VÝPRODEJE NA ZAHRADNÍ NÁŘADÍ AL-KO, ZAHRADNÍ TRAKTORY, ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A ZAHRADNÍ TECHNIKU ALKO. ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A SERVIS.

Servis zahradní techniky AL-KO nabízí odborné služby v oblasti zahradní nářadí a zahradní technika ALKO. Provádí servis sekaček, zahradních traktorů a jiné zahradní techniky v oblasti Jižní Čechy - Písek, Tábor, Strakonice, České Budějovice. E-shop SEKAČKY - ZAHRADNÍ TECHNIKA připravuje výhodné akce, slevy a výprodeje na zahradní nářadí AL-KO, zahradní sekačky AL-KO, zahradní traktory i jinou zahradní techniku ALKO.