Kompostéry

ZAHRADNÍ KOMPOSTÉRY PRO BIOLOGICKÉ ZPRACOVÁNÍ ZAHRADNÍHO ODPADU - KOMPOSTÉRY PRO KOMPOSTOVÁNÍ NA ZAHRADĚ

Kompostování je biologická metoda využívání biologicky rozložitelného odpadu, kterou se organické materiály přeměňují na kompost. Nejvhodnější místo pro kompostování je na zahradě, ale nebývá to pravidlem. Bioodpad se rozkládá za přístupu vzduchu pomocí bakterií, plísní, kvasinek a dalších živých organismů. Organická hmota se přepracovává a tleje, čímž vzniká při správném postupu domácí kompost. Při kompostování je důležitá surovinná skladba, přesněji poměr uhlíku a dusíku. Přímo do kompostu lze ukládat jemné části bioodpadu jako je tráva, listí a podobně. Silnější větve je třeba před uložením do kompostu nalámat nebo rozdrtit. Do spod kompostu se ukládá hrubší a vzdušný materiál, který umožňuje provzdušnění kompostu o odtok přebytečné vody. Čím pestřejší je skladba materiálu, tím lépe. Při vkládání do kompostu materiál dobře promícháme, vlhké se suchým, porézní s hutným, dusíkaté s uhlíkatým (zelené s hnědým).
Dusíkatý materiál pro kompostéry: Mladá tráva, králičí trus, drůbeží trus.
Uhlíkatý materiál pro kompostéry: Sláma, piliny, kůra, nadrobno nasekané nebo nadrcené větve z prořezávky stromů a keřů.

ZAHRADNÍ KOMPOSTÉRY PRO VAŠE ZAHRADY

Vyberte si kompostéry různých rozměrů z naší nabídky !


Copyright © 2017 AL-KO SERVIS, Topolová 24, Nový Dvůr - Písek, eMail: info@sekacky-zahradni-technika.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART - tvorba internetových obchodů a pronájem e-shopů
_______________________________________________________
ZPĚTNÉ ODKAZY  /  PARTNERSKÉ WEBY  /  PARTNERSKÉ ČLÁNKY
moderní desing - umění - obrazy - bytové doplňky - designový nábytek / chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez : filmové studio Praha : : originální dárky - přírodní kosmetika : půjčovna obytných vozů - obytné vozy na pronájem , ale zahradní sekačky a traktory, : zahradní nářadí : dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje

PRODEJ A SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY V JIŽNÍCH ČECHÁCH PRO PÍSEK, STRAKONICE, TÁBOR, ČESKÉ BUDĚJOVICE - AKCE, SLEVY A VÝPRODEJE NA ZAHRADNÍ NÁŘADÍ AL-KO, ZAHRADNÍ TRAKTORY, ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A ZAHRADNÍ TECHNIKU ALKO. ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A SERVIS.

Servis zahradní techniky AL-KO nabízí odborné služby v oblasti zahradní nářadí a zahradní technika ALKO. Provádí servis sekaček, zahradních traktorů a jiné zahradní techniky v oblasti Jižní Čechy - Písek, Tábor, Strakonice, České Budějovice. E-shop SEKAČKY - ZAHRADNÍ TECHNIKA připravuje výhodné akce, slevy a výprodeje na zahradní nářadí AL-KO, zahradní sekačky AL-KO, zahradní traktory i jinou zahradní techniku ALKO.