JAK uskladníte Vaši sekačku na zimu?

Skladování zařízení- doporučení firmy Briggs & Stratton


Chraňte své investice !


Doporučujeme provádět jednoduchou sezónní a předstartovní údržbu zařízení na jaře, na podzim nebo před každým delším skladováním.

Palivo

   
  * Před skladováním dolijte plnou palivovou nádrž.
  * Naplněním nádrže předejdete kondenzaci vlhkosti v palivové nádrži a zastavíte korozi a tvorbu vodního kamene ještě předtím, než se vyskytne.

Před vlastním plněním přidejte do paliva stabilizátor paliva Briggs & Stratton, a poté spusťte na několik minut motor, aby se přísada rozptýlila po celém palivovém systému. Stabilizátor paliva předchází tvorbě pryskyřičných usazenin v palivové soustavě nebo na důležitých částech karburátoru.

Pokud do nádrže nepřidáváte stabilizátor paliva Briggs & Stratton anebo pokud motor používá palivo s obsahem alkoholu, je nutno odstranit z palivové nádrže veškeré palivo a potom nechat motor běžet tak dlouho, až všechno zbylé palivo spálí a sám se zastaví.

Olej

 
   * Dokud je motor ještě teplý, vyměňte olej a olejový filtr (je-li jím motor vybaven).
   * Olej pro 4-taktní motory Briggs & Stratton je k dispozici u vašeho místního prodejce.


Baterie

   
 * Odpojte záporný kabel od svorky baterie (u zařízení, která jsou jím vybavena).
 * Vyjměte baterii. Skladujte baterii na suchém a chladném místě.
 * Vyčistěte svorky baterie čističem na svorky Briggs & Stratton a naneste na ně vrstvu ochranného prostředku na svorky Briggs & Stratton.


Čištění sekačky

   
 * Neskladujte zařízení ve znečištěném stavu. Odstraňte z povrchu motoru nečistoty, usazeniny nebo trávu.
 * Ponechte vodič odpojený od zapalovací svíčky a umyjte veškeré zbytky trávy pomocí zahradní hadice.
 * Po odstranění většiny zbytků trávy bude snazší identifikovat chuchvalce trávy, které brání hladkému pohybu nože.
 * Pomocí dřevěné tyčky nebo podobného nástroje (nikoli pomocí rukou a nohou) odstraňte přebytečný materiál a důkladně umyjte kryt sekačky.

Copyright © 2017 AL-KO SERVIS, Topolová 24, Nový Dvůr - Písek, eMail: info@sekacky-zahradni-technika.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART - tvorba internetových obchodů a pronájem e-shopů
_______________________________________________________
ZPĚTNÉ ODKAZY  /  PARTNERSKÉ WEBY  /  PARTNERSKÉ ČLÁNKY
moderní desing - umění - obrazy - bytové doplňky - designový nábytek / chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez : filmové studio Praha : : originální dárky - přírodní kosmetika : půjčovna obytných vozů - obytné vozy na pronájem , ale zahradní sekačky a traktory, : zahradní nářadí : dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje

PRODEJ A SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY V JIŽNÍCH ČECHÁCH PRO PÍSEK, STRAKONICE, TÁBOR, ČESKÉ BUDĚJOVICE - AKCE, SLEVY A VÝPRODEJE NA ZAHRADNÍ NÁŘADÍ AL-KO, ZAHRADNÍ TRAKTORY, ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A ZAHRADNÍ TECHNIKU ALKO. ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A SERVIS.

Servis zahradní techniky AL-KO nabízí odborné služby v oblasti zahradní nářadí a zahradní technika ALKO. Provádí servis sekaček, zahradních traktorů a jiné zahradní techniky v oblasti Jižní Čechy - Písek, Tábor, Strakonice, České Budějovice. E-shop SEKAČKY - ZAHRADNÍ TECHNIKA připravuje výhodné akce, slevy a výprodeje na zahradní nářadí AL-KO, zahradní sekačky AL-KO, zahradní traktory i jinou zahradní techniku ALKO.