Zpětné odkazy 03

                                                                                                STRANA 01 - 02 - 03 - 04 - 05


________________________________________

KADEŘNICKÉ POTŘEBY A BRAZILSKÝ KERATIN PRO KRÁSNÉ VLASY

Arganový olej a Brazilský keratin nabízí revoluční řešení pro získání zdravých a krásných vlasů. Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů i chemicky ošetřených. V našem eshopu na www.vlasova-pece.cz naleznete profesionální kadeřnické potřeby pro kadeřnické salony.


Pronájem lodí a dalšího vybavení pro vodáctví nabízí půjčovna kanoí a lodí RioGranus. RioGranus provozuje své služby na řece Hron, kde poskytuje také dopravu bez příplatku. Dopravuje lodě také na řeky Dunaj, Dunajec, Belá, Váh a malý Dunaj.

Salon Golden Kinnaree nabízí tradiční thajské masáže, thajské masáže nohou, zad a šíje. Masáže provádí rodilé thajské masérky, které absolvovaly akreditované školy thajské masáže. V nabídce Golden Kinnaree naleznete také masáž pro dva, nebo masáže do domu.

Kosmetický a masážní salon CocoPalm nabízí masáž lávovými kameny, která zajišťuje uvolnění ztuhlých svalů, kloubních pouzder a zmírňuje křeče. Masáž lávovými kameny z Havaje spolu s aromatickými oleji má také nezanedbatelný pozitivní vliv na pokožku a vaši mysl.

Profima, to je profesionální rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce koupelen Praha. Profima zajišťuje také služby architekta pro ideální výsledek rekonstrukce bytu. Architekt vám nabídne svěží nápady a ideální varianty rekonstrukce.

Auditor HAYEK – auditorské služby širokého spektra. Společnost Hayek nabízí audit účetnictví, daňové, finanční a účetní poradenství a poradenství v oblasti přeměn a fůzí obchodních společností.

Bezděk malíři Praha – malířské práce, lakýrnické práce a rekonstrukce interiérů v Praze a okolí. Firma nabízí velký výběr barev, stylů malby i štukové dekorace.

Bezpečnostní služba - ostraha osob od Mafas. Ostraha osob je vysoce profesionální služba a je využívána
nejen při VIP akcích, autogramiádách a setkáních celebrit, ale také k osobní ochraně při vydírání, či zastrašování
třetí osobou. Společnost Mafas v takovýchto případech úzce spolupracuje také s policií ČR.

Potřebujete nové antény a anténní zasilovače? V eshopu Hofisat naleznete širokou nabídku nejen antén a zasilovačů, ale také satelitní techniky a dalšího příslušenství. V eshopu shopu seženete také set top box s modulátorem pro televize, které nemají jiný než klasický anténní výstup.

Kolekce bytového textilu Svitap nabízí kvalitní deky. Deky z mikrovlákna s vysokou hřejivostí jsou
vhodné i pro alergiky a výrobky pro děti jsou opatřeny potřebnými certifikáty. Bytový textil ale
zahrnuje také kvalitní ručníky, saunové osušky a župany, nebo přehozy, kuchyňské sety a závěsy.

Bělení zubů laserem na klinice Smille v Praze je vysoce účinné a nijak nepoškozuje Vaše zuby. Po vybělení zubů doporučují používat speciální pastu pro dlouhodobé udržení bělostného chrupu. Bělící zubní pasta Smille s výtažky z perel neobsahuje peroxidy.

Nástřiky Provocative Beauty zajistí zdravé a krásné opalování. Samoopalovací krémy od společnosti Provocative Beauty vyživují pokožku a díky svému složení vytvoří sexy zlatavé a celistvé opálení.

Nejprodávanější barevné led pásky a moderní světla nabízíme za zvýhodněné ceny. Vše o moderním osvětlení naleznete na webu www.led-osvetleni-svetla.cz"

 

Salon Magdalena nabízí profesionální prodloužení vlasů a keratin který obnovuje strukturu vlasových
vláken. Brazilský keratin neobsahuje nebezpečné formaldehydy, je 100% přírodní a účinný.

Sekční garážová vrata naleznete v široké nabídce společnosti Kružík s.r.o. Kružík je právem řazen mezi českou
špičku ve výrobě průmyslových a garážových vrat, vratových těsnění, pohonů a vyrovnávacích můstků.

Ubytování Aktuálně poskytuje široký seznam ubytovacích zařízení nejen pro dovolenou na horách. Mezi penziony a hotely naleznete také velmi luxusní chaty a chalupy s krytým bazénem k pronajmutí. Chaty a chalupy s bazénem se nacházejí často ve blízkosti oblíbených sjezdovek a lyžařských areálů.

Bezpečnostní agentura Griffin zajišťuje pult centralizované ochrany - PCO, EZS a kamerové systémy. Soustavný dohled profesionálů z Griffin zajistí bezpečí vám a vašemu majetku. Kromě klasických bezpečnostních služeb jako EZC, PCO a kamerových systémů nabízí také systém domácí tísňové péče.

HrubyMoving - stěhování Brno - komplexní stěhovací služby nabízí absolutní komfort při stěhování bez stresů.
Záleží jen na vás, jestli využijete služby jako balení předmětů, výrobu bezpečnostních obalů, skladování apod.

Terasová prkna z modřínového dřeva pro výrobu dřevěných teras, plotovky několika rozměrů
a mnohem více nabízí prodejce stvaebního a truhlářského řeziva Karban ve středních Čechách.

Kancelářský nábytek - kancelářské židle, trezory, regály a kartotéky naleznete v eshopu JP-Kontakt.
V sekci školního nábytku naleznete také školní tabule, magnetické tabule, plánovací tabule nebo flipcharts.

Advokátka JUDr. Salačová poskytuje komplexní právní služby pro obchodní společnosti, jako majetkové vypořádání a vyvázání ze společností s.r.o., nebo smluvní zajištění a fůze. Kromě majetkových vypořádání nabízí veškeré služby z oblasti obchodního práva pro založení s.r.o..

Společnost Algiz poskytuje revize hromosvodů a revize spotřebičů podle platných norem. Tyto revize zajistí vnitřní bezpečnost nejen zaměstnanců, ale i zákazníků. Tím může firma předcházet případným škodám na majteku, ale především na zdraví a životě osob.

Montované nízkoenergetické domy od společnosti Celet s.r.o. jsou tou pravou volbou mezi dřevostavbami. Montované nízkoenergetické domy Celet vynikají certifikovaným systémem Diffuwall a velmi rychlým termínem výstavby domu.

Mikroskop do laboratoře, do školy, nebo pro průmyslové odvětví naleznete v široké nabídce společnosti Intraco Micro. Ať už digitální, stereoskopické, nebo biologické mikroskopy Motic patří mezi špičku v optických zařízeních.

Dřevěný zahradní nábytek z houževnatého teakového dřeva je vysoce odolný vůči výkyvům
počasí. Je vhodné udržovat teakový dřevěný zahradní nábytek pomocí speciálních olejů.

Salon Human Hair v Praze provádí prodlužování vlasů vysoce kvalitními evropskými vlasy mnoha barev. Human Hair nabízí také prodloužení vlasů pomocí metody clip in. Clip in vlasy - clip in ofiny, clip in patky a prameny snadno aplikujete pod vaše vlastní vlasy a vykouzlíte tak rychle a efektně nový účes.

HK Dřestav nabízí výstavbu nízkoenergetických domů přízemních i podkrovních v mnoha variantách. Nízkoenergetické montované domy mají nespornou výhodu v rychlé výstavbě a v energetických úsporách při provozu.

Firma Kostečka nabízí kromě prodeje a servisu vzduchotechniky také tepelná čerpadla. Vhodně zvolené typy tepelných čerpadel dokážou ušetřit náklady na energetický provoz domu. Úspora nákladů dosahuje až dvou třetin oproti klasickým typům vytápění.

Jawa dováží unikátní nábytek z masivu z indonézského ostrova Jáva. Nábytek z masivu je díky rukodělnému
zpracování velice odolný, k čemuž přispívá i používané teakové dřevo. Knihovny z masivu se tudíž stanou
stabilním kusem nábytku, který odolá času, i vysoké hmotnostní zátěži. Knihovny z masivu jsou tou pravou volbou.

Spedice a přeprava zásilek s GTL je prováděna pro celé Evropě, ačkoliv se společnost převážně specializuje
na Řecko a balkánské země. Spedice, přeprava zásilek a kamionová doprava je poskytována již od roku 1993.

Účetní software pro bytová družstva a společenství vlastníků od Jirry nabízí ideální řešení vedení účetnictví při
správě nemovitostí. Jirra nabízí kromě dalších účetních programů a agend také demoverze ke stažení zdarma.

Nátěry betonu a ochrana proti bakteriím to je jedna ze specializací společnosti Corro Bohemia. Corro používá speciální hydroizolační nátěry pro kontakt s pitnou vodou, odpadními vodami nebo nátěry určené k hydroizolaci nových staveb.

Thajka - Thajská masáž Praha - nabízíme tradiční thajské masáže pro relaxaci mysli a těla. Thajská masáž vás zbaví stresu, nepříjemného napětí a bolestí ve svalech a kloubech.

Advokáti na bytové právo zajistí správně nastavené smlouvy nájemní, vápovědní, pro převody vlastnictví
apod. Advokát JUDr.Poupová ovšem poskytuje právní poradenství i v dalších oblastech práva.

Palubky, latě a další dřevařský materiál nabízí firma Vycpálek ve středních Čechách. V sortimentu stavebního a truhlářského řeziva naleznete také plotovky, OSB desky, nebo hranoly.

Tradiční japonské masáže shiatsu uvolní nahromaděný stres a harmonizují energie v těle pomocí tlakové masážní techniky. Shiatsu se provádí přes volné a pohodlné oblečení. Nově nabízí AC centrum také masáže pro těhotné.

Accommodation in Prague

Prague offers luxury accommodation Prague hotels, hostels, as well as family suites.

Svatební videa

Plánujete svatbu? Uchování svatebních vzpomínek dokáže umělecké svatební video - svatební kameraman pro natočení svatby.

Copyright © 2017 AL-KO SERVIS, Topolová 24, Nový Dvůr - Písek, eMail: info@sekacky-zahradni-technika.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART - tvorba internetových obchodů a pronájem e-shopů
_______________________________________________________
ZPĚTNÉ ODKAZY  /  PARTNERSKÉ WEBY  /  PARTNERSKÉ ČLÁNKY
moderní desing - umění - obrazy - bytové doplňky - designový nábytek / chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez : filmové studio Praha : : originální dárky - přírodní kosmetika : půjčovna obytných vozů - obytné vozy na pronájem , ale zahradní sekačky a traktory, : zahradní nářadí : dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje

PRODEJ A SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY V JIŽNÍCH ČECHÁCH PRO PÍSEK, STRAKONICE, TÁBOR, ČESKÉ BUDĚJOVICE - AKCE, SLEVY A VÝPRODEJE NA ZAHRADNÍ NÁŘADÍ AL-KO, ZAHRADNÍ TRAKTORY, ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A ZAHRADNÍ TECHNIKU ALKO. ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A SERVIS.

Servis zahradní techniky AL-KO nabízí odborné služby v oblasti zahradní nářadí a zahradní technika ALKO. Provádí servis sekaček, zahradních traktorů a jiné zahradní techniky v oblasti Jižní Čechy - Písek, Tábor, Strakonice, České Budějovice. E-shop SEKAČKY - ZAHRADNÍ TECHNIKA připravuje výhodné akce, slevy a výprodeje na zahradní nářadí AL-KO, zahradní sekačky AL-KO, zahradní traktory i jinou zahradní techniku ALKO.