Stavební míchačky

STAVEBNÍ MÍCHAČKY ZNAČKY AL-KO - PRAKTICKÉ A BEZPEČNÉ STAVEBNÍ MÍCHAČKY

Stavební míchačky značky AL-KO již po dlouhá léta používají nejen kutilové, ale i profesionálové. Pro svoji kvalitu, robustní konstrukci, výdrž a funkčními detaily jsou určeny k hospodárné bezpečné práci. Míchačky AL-KO jsou poháněny silným 600wattovým motorem s třídou ochrany 2. Stabilitu stroje zabezpečuje při práci robustní podvozek na na velkých umělohmotných kolech. Svojí výdrží, použitelností a praktickou nezničitelností vynikají míchačky AL-KO mezi jinými na trhu.

STAVEBNÍ MÍCHAČKY PRO VAŠE STAVBY

Vyberte si spolehlivé stavební míchačky z naší nabídky !


V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Copyright © 2017 AL-KO SERVIS, Topolová 24, Nový Dvůr - Písek, eMail: info@sekacky-zahradni-technika.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART - tvorba internetových obchodů a pronájem e-shopů
_______________________________________________________
ZPĚTNÉ ODKAZY  /  PARTNERSKÉ WEBY  /  PARTNERSKÉ ČLÁNKY
moderní desing - umění - obrazy - bytové doplňky - designový nábytek / chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez : filmové studio Praha : : originální dárky - přírodní kosmetika : půjčovna obytných vozů - obytné vozy na pronájem , ale zahradní sekačky a traktory, : zahradní nářadí : dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje

PRODEJ A SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY V JIŽNÍCH ČECHÁCH PRO PÍSEK, STRAKONICE, TÁBOR, ČESKÉ BUDĚJOVICE - AKCE, SLEVY A VÝPRODEJE NA ZAHRADNÍ NÁŘADÍ AL-KO, ZAHRADNÍ TRAKTORY, ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A ZAHRADNÍ TECHNIKU ALKO. ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A SERVIS.

Servis zahradní techniky AL-KO nabízí odborné služby v oblasti zahradní nářadí a zahradní technika ALKO. Provádí servis sekaček, zahradních traktorů a jiné zahradní techniky v oblasti Jižní Čechy - Písek, Tábor, Strakonice, České Budějovice. E-shop SEKAČKY - ZAHRADNÍ TECHNIKA připravuje výhodné akce, slevy a výprodeje na zahradní nářadí AL-KO, zahradní sekačky AL-KO, zahradní traktory i jinou zahradní techniku ALKO.