Zahradní jezírka

ZAHRADNÍ JEZÍRKA AL-KO - ZAHRADNÍ JEZÍRKA ODOLNÉ PROTI UV ZÁŘENÍ A MRAZU

Zahradní jezírka AL-KO jsou vyrobena ze stoprocentně recyklovatelného PE materiálu odolného proti UV záření a mrazu. Díky použitému materiálu jsou lehká což usnadňuje manipulaci a instalaci. Široký a mělký okraj umožňuje víceúrovňový biotop. Speciální zabarvení s mírně lesklým povrchem dodává naplněnému, osázenému a oživenému jezírku přirozené přírodní tóny a barevné kontrasty. Je v nich více, než by člověk řekl, zahradní jezírka AL-KO nezničí sluneční záření ani mráz a navíc jsou jednoduchou cestou, jak Vaší zahradě vtisknout osobitý charakter.
Dobrý tip: Doplňte Vaše zahradní jezírko AL-KO o čerpadlo do jezírka AL-KO a získáte tím velmi působivé vodní efekty, které zatraktivní vzhled Vaší zahrady!

ZAHRADNÍ JEZÍRKA PRO VAŠE ZAHRADY

Vyberte si zahradní jezírka v různých rozměrech z naší nabídky !

Upozornění! Vzhledem k náročnosti přepravy zahradních jezírek toto zboží nezasíláme. Preferujeme osobní odběr.


Copyright © 2017 AL-KO SERVIS, Topolová 24, Nový Dvůr - Písek, eMail: info@sekacky-zahradni-technika.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART - tvorba internetových obchodů a pronájem e-shopů
_______________________________________________________
ZPĚTNÉ ODKAZY  /  PARTNERSKÉ WEBY  /  PARTNERSKÉ ČLÁNKY
moderní desing - umění - obrazy - bytové doplňky - designový nábytek / chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez : filmové studio Praha : : originální dárky - přírodní kosmetika : půjčovna obytných vozů - obytné vozy na pronájem , ale zahradní sekačky a traktory, : zahradní nářadí : dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje

PRODEJ A SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY V JIŽNÍCH ČECHÁCH PRO PÍSEK, STRAKONICE, TÁBOR, ČESKÉ BUDĚJOVICE - AKCE, SLEVY A VÝPRODEJE NA ZAHRADNÍ NÁŘADÍ AL-KO, ZAHRADNÍ TRAKTORY, ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A ZAHRADNÍ TECHNIKU ALKO. ZAHRADNÍ SEKAČKY AL-KO, NÁHRADNÍ DÍLY AL-KO A SERVIS.

Servis zahradní techniky AL-KO nabízí odborné služby v oblasti zahradní nářadí a zahradní technika ALKO. Provádí servis sekaček, zahradních traktorů a jiné zahradní techniky v oblasti Jižní Čechy - Písek, Tábor, Strakonice, České Budějovice. E-shop SEKAČKY - ZAHRADNÍ TECHNIKA připravuje výhodné akce, slevy a výprodeje na zahradní nářadí AL-KO, zahradní sekačky AL-KO, zahradní traktory i jinou zahradní techniku ALKO.